Називін дитячий в спреї і краплі — інструкція по застосуванню для дитини до року і старше, відгуки

Цей засіб відмінно зарекомендував себе в педіатричній практиці як ефективний препарат для лікування закладеності носа. До складу медикаментозного засобу входить оксиметазолін, який чинить судинозвужувальну дію і позбавляє від набряклості слизової носа.

Називін – склад

Основна активна речовина у складі ліків — оксиметазоліну гідрохлорид може бути небезпечним для функціональності слизової оболонки носа малюків. Але з іншого боку, дитячий нежить — явище дуже небезпечне, воно супроводжується серйозним набряком і може спровокувати інші інфекційні захворювання у дитини. З цієї причини називін для дітей розроблений з урахуванням вікової специфіки.

Лікарський препарат випускається у вигляді крапель або назального спрею. Концентрація діючої речовини відрізняється для дітей різного віку. Наприклад, називин для немовлят містить 0,01% оксиметазоліну — це означає, що в 1 мл розчину міститься 0,1 мг активної речовини. Називін бебі — призначений малюкам до року, а називін для новонароджених (або називін сенситів) розрахований на грудников і спеціально оснащений дозатором, тому передозування кошти виключена.

Називін дітям від 1-6 років проводиться в концентрації 0,025%, що означає вміст діючої речовини в кількості 0,25 г в 1 мл Дітям шести років і старше призначають ліки з концентрацією 0,05%. Крім основної речовини, до складу розчину входять бензалконію хлорид, натрій гідроксид, гідрофосфат дигідрат натрію едетат дигідрат динатрію і вода.

Називін дитячий – інструкція

Перед застосуванням препарату батькам важливо ретельно вивчити інструкцію дитячого Називіну. Ліки призначається при:

  • ринітах, гайморитах, синуситах та інших захворюваннях дихальних шляхів, коли розвивається набряк слизових оболонок;
  • при алергіях, що супроводжуються нежитем в поєднанні з судинорозширювальними краплями;
  • при запаленні євстахієвої труби.

Після вивчення інструкції можна починати лікування за схемою, яку призначає лікар. Він обов’язково враховує вік пацієнта, концентрацію і дозування ліків, діагноз та індивідуальні особливості організму.

Називін спрей

Дитячий нежить є ознакою застуди, інших вірусних інфекцій або проявом алергічної реакції. У дітей на тлі закладеності носа розвивається безсоння, спостерігається занепокоєння, втома. Називін дитячий спрей, на думку багатьох педіатрів, більш ефективний засіб, ніж краплі. Він добре зволожує дитячі носові ходи і ефективно знімає набряклість носа.

Краплі називін

Краплі в ніс Називин, підібрані з урахуванням потрібної концентрації і за віком, відмінно зарекомендували себе при лікуванні дитячих захворювань, пов’язаних з набряком слизових оболонок верхніх дихальних шляхів. Лікарський засіб користується заслуженою популярністю у батьків, має цілий ряд позитивних характеристик:

  • його можна застосовувати для новонароджених (називин немовлятам);
  • він ефективно знімає набряклість і нормалізує дихання;
  • не викликає сухість слизових;
  • має декілька видів дозування;
  • наявність зручного дозатора в засобах для маленьких дітей;
  • його лікарський ефект зберігається до доби;
  • надає щадне дію на дитячі слизові оболонки.

Називін – протипоказання

Як у будь-якого іншого лікарського засобу, що є у Називіну протипоказання. Насамперед, одним з них може бути вік пацієнта. Для різних дитячих вікових груп лікарський розчин має певну концентрацію. Засіб можна використовувати одночасно з препаратами, інгібіторами моноамінооксидази. Крім індивідуальної непереносимості деяких компонентів ліки, воно протипоказано при хронічних дитячих захворюваннях, до яких відносяться:

  • атрофічний риніт;
  • закритокутова глаукома;
  • тахікардія, тахіфілаксія та інші захворювання серця;
  • хронічні захворювання нирок;
  • підвищений артеріальний тиск (артеріальна гіпертензія), яке викликане деякими захворюваннями (наприклад, атеросклероз генетичного походження);
  • цукровий діабет.

При недотриманні інструкції, у разі застосування препарату, який не відповідає віку пацієнта, засіб може надавати побічна дія—за перевищення концентрації діючої речовини. У дітей іноді з’являються побічні ефекти у вигляді частого чхання, відчуття печіння в носі, головного болю і навіть нудоти. Судинозвужувальні препарати іноді викликають зворотний набряк слизової носа, атрофію, реактивну гіперемію, медикаментозний риніт.

Називін дитячий – аналоги

У педіатричній практиці знайшли застосування аналоги Називіну, які при точному дозуванні здатні полегшити стан хворого при важкому нежиті і попереджають розвиток запальних процесів у дитячому організмі. До таких препаратів можна віднести: 4-вей, афрін (афрін екстро), Вікс Актив Синекс, назол (назол адванс), назоспрей, несопин, нокспрей, фазин і Фервекс спрей від нежиті.

Ціна на Називін дитячий

Препарат можна Недорого купити в інтернет-магазині на офіційному сайті виробника, попередньо вивчивши каталог, потім замовити доставку. Вартість засобу залежить від лікарської форми і країни — імпортера. Скільки коштує Називін дитячий, можна дізнатися із таблиці:

Форма випуску Концентрація % Ємність мл Ціна (в грн.)
Краплі 0,01 5 68
Краплі 0,01 10 62
Краплі 0,05 10 72
Краплі 0,025 10 68
Спрей 0,05 10 58

Відео: Називін сенситів

Називін дитячий – відгуки

Катя,28 років

Про цих краплях у ніс чула і читала в різних джерелах, знайома як із плюсами, так і мінусами. Але коли захворіла дитина (йому місяць), буквально збилися з ніг. Народні методи лікування нам не допомогли і тільки Називін сенситів буквально врятував. Використовувати цей засіб дуже зручно і, як виявилося, безпечно, завдяки зручному дозатору.

Людмила, 36 років

Завжди цікавлюся відгуками про дитячі препарати, які збираюся купити. Здивувалася, що відгуки про ліки такі різні. Для моїх дітей, яким 3 і 6 років, це самий ефективний препарат, а пробували ми багато різних ліків для носа. Рекомендую підбирати форму за віком дітей і уважно читати інструкцію.

Михайло, 29 років

Засіб дуже ефективний, вже на другий день стан дитини покращився. Препарат nasivin baby хороший тим, що при нетривалому використанні дає відмінний ефект. Ми знайомі з цим дитячим ліками майже з народження. Ніяких побічних ефектів не спостерігали. Рекомендую, ціна доступна і продається в будь-якій аптеці.